درباره شرکت

گروه مهندسی برهان

باشگاه مهندسی برهان از سال ۱۳۸۶ به عنوان یکی از معتبرترین تأمین‌کنندگان عمده رنگ و پوشش در بازار فعالیت دارد. این گروه به مدت سال‌ها به تولید رزین و پوشش متخصص شده است و از دانش و تجربیات بی‌نظیر تیم متخصص خود در زمینه صنایع رنگ و پوشش بهره‌مند است. با استفاده از توانمندی‌های یک کارخانه تولید پیشرفته و اختصاص یک تیم تحقیق و توسعه فناوری حرفه‌ای، محصولات گروه مهندسی برهان با کیفیت بالا در بازارهای داخلی و بین‌المللی حضور چشمگیری دارند.

 

تیزر معرفی شرکت
01
تضمین کیفیت

توضیحات

02
مشتری مداری

توضیحات

03
تیم فنی مجرب

توضیحات

آزمایشگاه‌های تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت گروه مهندسی برهان با تجهیزات مدرن به خوبی تجهیز شده‌اند. این زیرساخت‌های پیشرفته، به همراه یک کادر فنی ماهر و با تجربه، به گروه مهندسی برهان امکان تولید یک طیف گسترده از پوشش‌های حرفه‌ای و صنعتی را با کیفیت برتر می‌دهد. از آخرین فناوری‌ها و ماشین‌آلات مدرن استفاده شده توسط گروه ما، بهره‌وری و عملکرد بالای محصولات را تضمین می‌کند. با گروه مهندسی برهان همیشه مطمئن باشید که پوشش‌های ما با استانداردهای بالای صنعت هماهنگ هستند و در هر زمینه ای که نیاز دارید، به بهترین شکل ممکن عمل خواهند کرد.

محصولات ما با توجه به نیازهای خاص مشتریان طراحی و ارائه می‌شوند. گروه مهندسی برهان تعهد دارد که به بهبود مداوم استانداردهای مدیریت، خدمات مشتری، و فناوری ساخت پرداخته و زیرساخت‌های قابل اطمینان و استانداردی را فراهم کند. 

با افتخار، ما به مشتریان فرصتی را ارائه می‌دهیم تا محصولات ما را با اطمینان و مطمئنی بر اساس نیازهای خود به کار گیرند. گروه مهندسی برهان همواره به دنبال بهبود و ارتقاء فرایندها و خدمات خود می‌باشد تا به عنوان یک شرکت پیشرو با زیرساخت‌های استاندارد و قابل اطمینان به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. از آغاز تا پایان، ما متعهد به ارائه راه‌حل‌هایی انعطاف‌پذیر و با کیفیت برای مشتریان خود هستیم تا نیازهای متنوع آن‌ها تا حداکثر امکان مرتفع شود.

نمایندگی فعال
+
پروژه ها
+
تیم فنی
+
سابقه فعالیت
+